Pripravte sa na Veľkú noc: Dekorácie a doplnky do kuchyne

Veľkonočný zajačik už strihá ušami v štartovacom bloku a vy sa nemôžete dočkať chvíľ strávených spolu so svojimi najmilšími. Pohodové rodinné raňajky nesmú v takom prípade chýbať. Všetko, čo k nim potrebujete, nájdete ľahko a bez hľadania v Tchibo. Nájdete tu krásne dekorácie a prekvapenia do veľkonočného hniezdočka, praktické servírovacie pomôcky, kuchynské náradie aj rodinné recepty z vernostného klubu TchiboCard.

Kolekciu „Pripravte sa na Veľkú noc: Dekorácie a doplnky do kuchyne“ nájdete v predajniach Tchibo od 20. marca 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 21. marca 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 14.3.2023.

Stierka na cesto

Prispôsobí sa tvaru misy a jej obsah dokáže bez zvyšku vytrieť. Odnímateľný silikónový nástavec. Rukoväť z trvalo udržateľného bukového dreva. Odporúčaná cena od: 6,99 €. 

Silikónová forma na pečenie muffinov

Na napr. 12 muffinov alebo briošiek. Z ohybného materiálu pre ľahké vyklápanie. Skladná – nezaberie miesto. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Sada na prípravu a pečenie

Veľká a malá miešacia misa, sito, odmerka, lis na citrusy, jemné strúhadlo, špirálový krájač a nadstavec na oddeľovanie vajec, ochrana prstov. Možno úsporne vkladať do seba. Miešacia misa s protišmykovým dnom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Sada na veľkonočné maľovanie

Dekorácia do okien. Dve veľkonočné a jarné predlohy. S 3 kriedovými ceruzkami. Kriedovú farbu je možné ľahko odstrániť vodou. Vrátane návodu na použitie. Papier s certifikáciou FSC®. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Súprava na výrobu háčkovaných návlekov na vajíčka

Kompletná sada na výrobu 4 návlekov v tvare zajačika. Vrátane priadze, háčika na háčkovanie z bambusu, brmbolcov, vyšívacích ihiel a návodu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 9,99 €.

Kalíšky na vajíčka

Z kvalitnej kameniny. Štyri kusy, každý unikát. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Smaltovaná forma na pečenie

Z kovu s trojvrstvovým smaltom – obzvlášť odolná proti korózii. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Špeciálna silikónová lyžica

So špeciálne tvarovanou pracovnou časťou z elastického silikónu – umožňuje vyprázdniť napr. džem z pohára bezo zvyšku. Nastaviteľný silikónový háčik na zaháknutie na okraji pohára. Odporúčaná cena: 7,99 €.

RECEPT NA VEĽKONOČNÝ KOLÁČ

500 g pšeničnej múky (typ 550), 1 vajce, 80 g cukru, 100 g hrozienok, 1 balíček vanilkového cukru, 2 lyžice tvarohu, 100 g rozpusteného masla, 1/2 kocky čerstvého droždia, 160 ml mlieka, 10 g soli, nastrúhaná kôra z jedného citróna

NA POTRETIE: 1 žĺtok a 2 lyžice mlieka podľa chuti

NA POSYPANIE: nasekané mandle, krupicový cukor, hrozienka atď.

PRÍPRAVA:
1. VYPRACUJTE CESTO – Zahrejte mlieko spoločne s maslom.
Potom zmiešajte múku, droždie, cukor, vanilkový cukor, vajcia, tvaroh, soľ a zmes mlieka a masla. Pozor: Soľ nedávajte priamo na droždie. Cesto dobre hneťte 8 až 10 minút. Teraz pridajte sultánky a citrónovú kôru a premiešajte.

2. NECHAJTE CESTO VYKYSNÚŤ – Prikryte cesto a nechajte ho kysnúť asi 45 minút.

3. VYTVARUJTE – Pracovnú plochu vysypte múkou a cesto upleťte do pletenca alebo ho vytvarujte podľa potreby.

4. POSYPTE – Veľkonočný koláč potrite zmesou žĺtka a mlieka a posypte nasekanými mandľami alebo krupicovým cukrom. Pečte na 180 °C 30 – 40 minút. Otestujte vidličkou, či je prepečený. Servírujeme s marmeládou.

Detské trička

S bavlnou z udržateľnej produkcie. S malými volánikovými rukávmi. 2 ks v balení. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Legíny pre babätká a malé deti

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Pohodlný elastický pás. Nezarezávajú sa. 2 ks v balení. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Hrkajúce vajíčka

Hrkajúce vajíčka podporujúce zmysel pre rytmus. S drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. S potlačou zvieratiek. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria