Dámska spodná a nočná bielizeň: V odtieňoch modrej a ružovej

Cítite to tiež? Jar sa vracia a vysiela svojich prvých poslov. V jemnej spodnej bielizni a domácich odevoch z Tchibo sa môžete úplne zahaliť do tohto pocitu sviežosti a nových začiatkov.

Kolekciu „Dámska spodná a nočná bielizeň: V odtieňoch modrej a ružovej“ nájdete v predajniach Tchibo od 13. marca 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 14. marca 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 7.3.2023.

Župan

S prírodným vláknom. V štýle kimona. S opaskom na zaväzovanie. Odporúčaná cena od: 39,99 €.

Podprsenka s kosticami

Vytvaruje prirodzený dekolt bez vystužených košíčkov. Dvojvrstvové, nepriehľadné košíčky. Posuvné ramienka. Dve farby. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Jemné nohavičky

2 ks v balení. Z jemného materiálu microtouch. Dve farby. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pyžamové nohavice

S biobavlnou. Elastický pás. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Košieľka s čipkou

S prírodným vláknom. Príjemne mäkká zmes modalu a elastanu. Posuvné ramienka. Dve farby. Modrá – exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 12,99 €.

S PRÍRODNÝM VLÁKNOM

Modalové alebo lyocellové vlákna TENCEL™ sa získavajú z obnoviteľnej suroviny – z dreva. Aby Tchibo zabezpečilo, že na výrobu celulózových vlákien bude použité drevo zo zodpovedného lesného hospodárstva, používa modalové a lyocellové vlákna TENCEL™ od LENZING™. 

Nohavičky ku košieľke s čipkou

Z jemného materiálu microtouch. Tri farby, v balení 2 ks. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Nočná košeľa

S bavlnou z udržateľnej produkcie. S okrúhlym výstrihom a 3/4 rukávmi. Bočné rázporky. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Jemne lesklé pyžamo

S prírodným vláknom. Vršok s gombíkovou légou. Rovné nohavice a elastický pás.  Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

JEMNE LESKLÉ

Hýčkanie pleti i duše môže byť také ľahké! Stačí vkĺznuť do tohto saténového pyžama a kochať sa jeho trblietavým leskom. Pre krásne prebudenie každé ráno.

Pohodlné nohavice

S prírodným vláknom. Elastický pás. Široké nohavice. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Ponožkové papuče

Spodná časť chodidla s protišmykovými nopkami. Elastický otvor pre obutie. Plochý šev v oblasti prstov. Dva páry v balení. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Krátke pyžamo

S bavlnou z udržateľného poľnohospodárstva. Mäkký materiál. Šortky s elastickým pásom. Odporúčaná cena od: 22,99 €.

Bezšvová podprsenka

Pohodlná, mäkká a priliehavá. Bezšvové spracovanie. Tri farby. Biela – exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Nohavičky

S biobavlnou. Mäkká zmes bavlny a elastanu. Štyri farby. V balení 4 kusy. Odporúčaná cena: 19,99 €.

EKO? LOGICKY!

Pri pestovaní biobavlny sú používané výhradne prírodné hnojivá a prostriedky na ochranu rastlín proti škodcom. To vedie k úsporám vody, zachovaniu úrodnosti pôdy a ochrane zdravia a životného prostredia.

Trojdielna pyžamová súprava

S prírodným vláknom. Bunda so zaväzovacím pásikom. Tielko s nastaviteľnými ramienkami. Nohavice s elastickým pásom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Košieľky

S biobavlnou. Mäkká zmes bavlny a elastanu. Dve farby. V balení 2 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria