Svieži nádych jari: Móda v pastelových tónoch

3, 2, 1 … jar! Privítajte jar spolu s Tchibo a novou dámskou kolekciou! Pretože nič sa ku kvitnúcej prírode nehodí lepšie ako jemné odtiene, moderné strihy a ženské siluety. A čo je najlepšie, časť tejto kolekcie je k dispozícii dlhšie. Objavte všetky základné produkty aj na Tchibo.sk – bez ohľadu na ročné obdobie.

Kolekciu „Svieži nádych jari: Móda v pastelových tónoch“ nájdete v predajniach Tchibo od 20. februára 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 21. februára 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 14.2.2023.

Trenčkot

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Odnímateľný opasok. Dve bočné šikmé vrecká vpredu. Gombíky v kvalitnom rohovinovom vzhľade. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 119 €.

Sveter cez hlavu

S rebrovaným úpletom. S prírodným vláknom. Priliehavý strih zvýrazňujúci postavu. Malý stojačik. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 39,99 €.

Moderné džínsy v štýle „Fit Ava“

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Štýl s 5 vreckami. Straight Fit. Mierne zvýšený pás. Skrátená dĺžka. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Mikina

S bavlnou z udržateľného poľnohospodárstva. Mäkká a hrejivá vďaka česanej vnútornej strane. Ľahko padnuté ramená. V dvoch farbách. Odporúčaná cena od: 22,99 €.

Tepláky  

S bavlnou z udržateľnej produkcie Mäkká a hrejivá vďaka mäkko zdrsnenej vnútornej strane. Bočné zapustené vrecká. Široké, rovné nohavice. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Kožené tenisky  

Koža spracovaná bez chrómu. Päta v kontrastnej farbe, s decentnou razbou. Protišmyková podošva s miernym profilom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

NA VLNE MÓDY SWEAT

Že sa oblečenie z teplákoviny nosí len na doma a na šport? Tie časy už dávno vzala voda! Modely Tchibo z teplákoviny – výplnkovej pleteniny sweat – sú nesmierne pohodlné a v spojení s moderným dizajnom sa menia na vychádzkový odev.

Kardigán z hrubej pleteniny

S biobavlnou. Moderná, mierne skrátená dĺžka. Raglánové rukávy. Gombíky rohovinového vzhľadu. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Nohavice chino

S prírodným vláknom. Straight Fit. Vysoký pás. Skrátená dĺžka, 2 bočné šikmé vrecká vpredu, 2 ozdobné zadné vrecká, 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

 Členkové topánky z velúrovej kože

Koža spracovaná bez chrómu. Zaoblená špička. Zips na vnútornej strane. Mäkko polstrovaná stielka. S opätkom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 89,95 €.

Džersejové šaty s piké

S prírodným vláknom. Mierne skrátené netopierie krídlo. Rozparok s gombíkom na šiji. Odporúčaná cena od: 34,99 €.

DŽERSEJ PIKÉ

Látka vaflového vzhľadu sa vyznačuje elastickou a mäkkou textúrou.  Jemne zahalí každú postavu a bude vašim spoločníkom, nech robíte čokoľvek.

Pletený pulóver

S bavlnou z udržateľného poľnohospodárstva. Zaoblený výstrih do V. Raglánové rukávy. Tri farby. Žltá farba – exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Minikabelka

S recyklovaným materiálom. Odnímateľný a nastaviteľný ramenný popruh. Hlavný priestor so zapínaním na zips. S priehradkami vo vnútri. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Kožený opasok

Koža spracovaná bez chrómu. Oblá kovová pracka. S pútkom a 5 dierkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Jemné pančuchové nohavice

V balení 2 ks. 60 DEN. Ultramatné. Pohodlný náplet. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Tvarujúce legíny

Postavu tvarujú pomocou zosilnenej oblasti brucha a bokov. Efekt push-up vytvaruje aj pekný zadoček. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria