Detská móda: Zábava vonku i doma

Rozvoj človiečika je skutočné dobrodružstvo. Je toho toľko, čo sa treba naučiť a objavovať! Aby aj vaše ratolesti mali na dobrodružné skúmanie prírody a života riadnu výstroj, Tchibo pre vás pripravilo novú ponuku zameranú na detail a udržateľnosť: kolekciu pre bábätká a malé deti. Poznáte ju podľa výrazných jarných farieb a láskyplne navrhnutých tlačených motívov. S nimi môžu vaši najmenší bezstarostne rásť a rozvíjať sa.

Kolekciu „Detská móda: Zábava vonku i doma“ nájdete v predajniach Tchibo od 13. februára 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 14. februára 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 7.2.2023.

Džersejové šaty na bábätko

S bavlnou z udržateľného poľnohospodárstva S cvočkami na zapínanie na zadnom diele. Odporúčaná cena od: 12,99 €.

Detské nohavice s vaflovou štruktúrou

S biobavlnou s certifikáciou GOTS. Elastický pás s nastaviteľnou šírkou na vnútornej strane. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Detské teplákové dupačky

S biobavlnou s certifikáciou GOTS.
S cvočkami pre ľahké obliekanie a vyzliekanie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Detský pletený kabátik

S biobavlnou s certifikáciou GOTS. Gombíky pre ľahké obliekanie a vyzliekanie. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

Detské pančuchy       

S biobavlnou s certifikáciou GOTS. Vnútorná strana chodidiel z mäkkého froté. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Softshellová kombinéza pre malé deti   

S recyklovaným materiálom. Vetruvzdorný, nepremokavý a priedušný materiál. S ekologicky šetrnou impregnáciou evoPel. Odolný vodnému stĺpcu do 5.000 mm. Zosilnené vsadky z oxfordskej tkaniny na kolenách a na zadku. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 44,99 €.

S RECYKLOVANÝM MATERIÁLOM

Využívanie existujúcich surovín, ako je odpad, je veľmi dôležité pre ochranu životného prostredia. Tchibo tak opakovane spracováva cenné materiály, využíva menej surovín a vyrába nové, vysoko kvalitné produkty.

Detská mikina

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Ľahký strih oversize. Veľ. 86/92 s cvočkami na ľavom ramene. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Detské rebrované legíny

S rozšírenými nohavicami. S bavlnou z udržateľnej produkcie. Bez bočných švov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Bunda do dažďa pre malé deti

S recyklovaným materiálom. Vetruvzdorný, nepremokavý a priedušný materiál. Odolný vodnému stĺpcu do 5.000 mm. S ekologicky šetrnou impregnáciou evoPel. Zatavené švy. Dve bočné šikmé vrecká, dve arby. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Gumáky

Vyberateľná stielka a vložka navyše na vyrovnanie veľkosti.
S reflexnými dizajnovými prvkami. Nepremokavé, 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 19,99 €.

Detské tričko s dlhým rukávom

S biobavlnou s certifikáciou GOTS. Mierne rozšírený strih do tvaru A. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Detské navliekacie nohavice

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Pružný pás s nastaviteľným obvodom, vrecká v podobe kvietkov. Elastické konce nohavíc. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Detská fleecová vesta

S recyklovaným materiálom. Protižmolková úprava. Zips s ochranou brady. 2 vrecká na prednej strane. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Detská fleecová bunda

S recyklovaným materiálom. Protižmolková úprava. Zips s ochranou brady. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Detské nátelníky

S biobavlnou s certifikáciou GOTS. Rovný priliehavý strih. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Dievčenské nohavičky

S biobavlnou s certifikáciou GOTS. Dva kusy v balení. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria