Zažiarte v pestrých farbách: Kolekcia plná energie

Svieža zelená a žiarivá ružová – tieto farby sa dopĺňajú a ich kombinácia predstavuje veľmi výrazný štart do jari. Máte radšej tón v tóne? Aj to je krásne. Kolekcia Tchibo v jasných cukríkových farbách vám každopádne osladí každodenný život.

Kolekciu „Zažiarte v pestrých farbách: Kolekcia plná energie“ nájdete v predajniach Tchibo od 25. marca 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 26. marca 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 19.3.2024.

Sveter z jemného úpletu s hodvábom

S udržateľnou vlnou. 3/4 rukávy. S vlnou s certifikáciou RWS. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.  

Blúzkové šaty

3/4 rukávy s manžetami na gombíky. Opasok na zaväzovanie vo výške pása. Dĺžka midi. Ružová s bielou celoplošnou potlačou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Ružová mikina

S biobavlnou. Ľahko počesaná vnútorná strana. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Taška cez rameno

S recyklovaným materiálom. Možno nosiť aj krížom. Dĺžkovo nastaviteľný popruh. Impregnácia ecorepel® šetrná k životnému prostrediu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €. 

Kožené tenisky so silnou podrážkou

Mierne zvýšená protišmyková podrážka. Vrchný materiál: koža spracovaná bez chrómu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.   

Prešívaná vesta     

Ľahké hrejivé vatovanie. Prieramky s elastickou vsadkou. Viedenské švy. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Džínsy slim – Fit »Emma«

Pre udržateľné pestovanie bavlny. Strih regular fit. Úzke nohavice. Stredne vysoký pás. Dĺžka po členky. Štýl s 5 vreckami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Pletený sveter        

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. Raglánové rukávy. Krémová so svetlo zelenými prúžkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

 PonožkyS biobavlnou. Úzke pohodlné lemy so zvlneným okrajom. V balení 5 párov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €. 

 Opasok

Z koženky na vodnej báze. S pútkom a 5 dierkami. Zaoblená kovová pracka. Strieborná farba. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.  

Dlhá mikina s kapucňou              

Pre udržateľné pestovanie bavlny. Ľahko počesaná vnútorná strana. Spadnuté ramená. Spodný lem s bočnými rázporkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Legíny džínsového vzhľadu

S prírodnými vláknami. Pohodlný elastický pás. Dĺžka po členky. Tmavo modrý denim. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria