Jarné prebúdzanie: Denná a nočná bielizeň

Jar už ticho klope na dvere a vy ju vítate s otvorenou náručou, zahalení do jemných farieb a tkanín z kolekcie spodnej bielizne od Tchibo. Určite vám navodí dobrú náladu – a jar už nebude chcieť odísť.

Kolekciu „Jarné prebúdzanie: Denná a nočná bielizeň“ nájdete v predajniach Tchibo od 8. apríla 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 9. apríla 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 2.4.2024.

Podprsenka s jemnými košíčkami

Jemne tvaruje bez kostíc. Ľahko vatované košíčky. So vsadkami zo silnej sieťoviny. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.   

Pohodlné nohavice

S prírodným vláknom. Elastický pás so šnúrkou na zaväzovanie. Široké nohavice. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Pánske tričká s výstrihom do V

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Rovný strih. V balení 2 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Tkané boxerky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Pohodlný elastický pás. Bočné rázporky. V balení 2 ks. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.   

Domáca súprava

S prírodným vláknom. Horný diel s mierne spadnutými ramenami. Nohavice s elastickým pásom a nápletmi na koncoch nohavíc. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.   

Krátke pánske pyžamo s modalom

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Nohavice s 2 bočnými priehmatovými vreckami, elastickým pásom a šnúrkami na zaväzovanie. Odporúčaná cena: 24,99 €. MODAL: JEDNOUCHO IDEÁLNYPyžamo z modalu je vysnívaným partnerom pre kvalitný a pokojný spánok. Modal je príjemne mäkký na dotyk a má mierne chladivý efekt. A pretože je odolný proti pokrčeniu, budete v ňom vyzerať skvele nielen večer, ale aj ráno.

Nočná košeľa

S bavlnou z udržateľnej produkcie. S výstrihom do V a krátkym rukávom. Malé bočné rázporky. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Košieľky      

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z príjemne mäkkej zmesi bavlny a elastanu. V balení 2 ks. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €. 

Pyžamové nohavice

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Elastický pás so šnúrkou na zaväzovanie. Rovné nohavice. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Župan

S prírodným vláknom. V štýle kimona. S opaskom na zaväzovanie. S dodatočnou šnúrkou na zaväzovanie na vnútornej strane. Odporúčaná cena: 29,99 €. 

Podprsenka s kosticami

Vytvaruje prirodzený dekolt aj bez vystužených košíčkov. Dvojvrstvové nepriehľadné košíčky. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Nohavičky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z príjemne mäkkej zmesi bavlny a elastanu. V balení 5 ks. 4 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria