Vyberte sa do hôr: Funkčná móda na túru a bicykel

Zdá sa vám, že prenášať hory je nemožné? Ani to nie je nutné. Stačí ich zdolať po svojich alebo na bicykli. Kolekcia Tchibo „Hike & Bike“ vám to umožní. O vašu horu batožiny sa postará taška pod sedlo, batoh a ďalší užitoční pomocníci.

Kolekciu „Vyberte sa do hôr: Funkčná móda na túru a bicykel“ nájdete v predajniach Tchibo od 15. apríla 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 16. apríla 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 9.4.2024.

Dámska bunda s kapucňou

S recyklovaným materiálom. S úpravou DryActive Plus. Štruktúrovaný materiál. 2 priehmatové vrecká. Odporúčaná cena: 27,99 €.  

7/8 športové legíny

S recyklovaným materiálom. S úpravou DryActive Plus. S vreckom na vnútornej strane pása. Šnúrka s brzdičkou na koncoch nohavíc pre nastavenie dĺžky. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 17,99 €.

Funkčná pánska bunda

S recyklovaným materiálom. S úpravou DryActive Plus. Štruktúrovaný materiál. 2 priehmatové vrecká. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.  

Cyklistická taška na riadidlá 2 v 1

S recyklovaným materiálom. Možno ju nosiť aj ako ľadvinku. S 3 suchými zipsami pre upevnenie. Impregnácia evoPel šetrná k životnému prostrediu. Odporúčaná cena: 14,99 €. 

Športové ponožky

S vláknom TACTEL® – príjemné na dotyk, odolné a priedušné. Zosilnená špička a päta. Extra plochý šev v oblasti prstov. V balení 2 páry. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 8,99 €.   

Hybridná vesta »pack light«

S recyklovaným materiálom. Hrejivá tepelná izolácia v kombinácii s elastickými bočnými vsadkami. S úpravou DryActive Plus. Možno zložiť do bočného vrecka. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Funkčné tričko

S recyklovaným materiálom. S úpravou DryActive Plus. Prišitý vyhrnutý lem na rukávoch. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Funkčná kraťasová sukňa

S recyklovaným materiálom. Sukňa so všitými elastickými šortkami. Vonkajšia sukňa s impregnáciou evoPel šetrnému k životnému prostrediu. Šortky s úpravou DryActive Plus. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Nepremokavá taška na bicykel a cez rameno

Jednoduché pripevnenie na nosič bicykla bez montáže. Dĺžkovo nastaviteľný polstrovaný ramenný popruh. Reflexné prvky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Čiapka do každého počasia

S vysoko účinnou povrchovou úpravou a zatavenými švami. Materiál odolný vodnému stĺpcu do 3 000 mm. Impregnácia evoPel šetrná k životnému prostrediu. Unisex. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Funkčné pánske tričko

S recyklovaným materiálom. S úpravou DryActive Plus. Okrúhly výstrih s rebrovanou štruktúrou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €. 

Funkčné pánske nohavice 2 v 1

S recyklovaným materiálom. Dajú sa nosiť aj ako šortky – odnímateľná dolná časť nohavíc. S úpravou DryActive Plus. S odnímateľným opaskom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria