Tešíme sa k moru: Dámske outfity v modrej

Už vo vzduchu cítite dovolenku? Ak potrebujete ešte máličko navnadiť, tu je nová dámska kolekcia Tchibo s prémiovým šperkom, ktorý vás naladí na obľúbené dovolenkové destinácie, akou je napríklad Grécko. Aj keď bude vaša budúca cesta len krátka, váš štýl bude vždy dokonalý.

Kolekciu „Tešíme sa k moru: Dámske outfity v modrej“ nájdete v predajniach Tchibo od 8. mája 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 9. mája 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 2.5.2023.

Tričko s riasením

Konce rukávov s výšivkami. Naznačené krídelkové rukávy s riasením na ramenách. 2 farby. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Sukňa s ažúrovou výšivkou

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Nepriehľadná podšívka. Nakladaný volán. Spodný lem s vlnkovým ukončením. Ľahko rozšírený strih do A. Odporúčaná cena od: 34,99 €.

LETNÁ ĽAHKOSŤ

Užite si v lete vzdušnú ľahkosť s Tchibo! Popri dlaždicovej potlači bude tento rok v lete trendom aj ažúrová výšivka. Jemne osadené dierkovanie dodá vášmu looku ľahkú hravosť a zaistí tiež malé ochladenie aj v horúcich dňoch.

Džersejové tričko piqué

Krátky rukáv, spadnuté ramená. 2 farby. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Palácové nohavice s potlačou

Elastický pás. Široké, rovné nohavice. Bočné šikmé vrecká. Odporúčaná cena od: 19,99 €.

Tkané šaty s potlačou

Nakladaná volánová sukňa. Vzdušné rukávy s elastickým zakončením. Tunikový výstrih. Odporúčaná cena: 39,99 €.

KÚSOK GRÉCKA

Toto vám v lete rozhodne nesmie chýbať: dlaždicová potlač na vašom outfite. Vďaka modro-bielemu vzoru už bude každý všedný deň ako dovolenka v Grécku!

Kreolky so sklenenými perlami

Mosadz, pozlátená žltým zlatom. Zapínanie: titán. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 17,99 €.

Náhrdelník zo sklenených perál

Mosadz, pozlátená žltým zlatom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Súprava náramkov so sklenenými perlami

Mosadz, pozlátená žltým zlatom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Náhrdelník s perleťovým príveskom

Nastaviteľná dĺžka od 40 cez 42,5 do 45 cm. Mosadz, pozlátená žltým zlatom. Prívesok: perleť. Náhrdelník a prívesok: zlaté. Perleťová vložka: biela. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Džersejová sukňa s potlačou

Elastický pás. Ľahko rozšírený strih do A. Odporúčaná cena od: 17,99 €.

Tričko

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Spodný lem s bočnými rázporkami. Odporúčaná cena: 14,99 €.

7/8 strečové nohavice

S prírodným vláknom. Elastický pás. Úzke nohavice. Predná strana s pukmi. Konce nohavíc s bočným rázporkom. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Pletený kabátik s ažúrovým vzorom

S biobavlnou. Vlnkový lem na výstrihu a gombíkové lézie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Nohavice culotte s výšivkou

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Nakladaný spodný lem s výšivkou a vlnkovým lemom. Vyšší, elastický pás. Široké, rovné nohavice so skrátenou dĺžkou. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Mini kabelka

Z umelej kože na vodnej báze. Zatváranie klopou s cvokom. Úzky ramenný popruh. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria