Udržateľná móda: Štýlové outfity na každý deň

Novú dámsku kolekciu Tchibo môžeme označiť rôznymi prívlastkami – len nie ako komplikovanú. Zdržanlivé farebné odtiene a jednoduché tvary vám ponúknu ideálne riešenie, ako každý deň vykúzliť nový outfit. Vrátane kombinácií s vašim obľúbeným vzhľadom z uplynulej sezóny.

Kolekciu „Udržateľná móda: Štýlové outfity na každý deň“ nájdete v predajniach Tchibo od 23. januára 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 24. januára 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 17.1.2023.

Popelínové šaty

S opaskom na zaväzovanie. S bavlnou z udržateľného poľnohospodárstva. Dĺžka midi. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 49,99 €.

Nohavice chino

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Zúžený strih. Skrátená dĺžka nohavíc. Dve bočné šikmé vrecká vpredu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 39,99 €.

Tričko s dlhým rukávom

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Lodičkový výstrih. Ľahko spadnuté ramená. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Prešívaná vesta s kapucňou  

S recyklovaným materiálom. Ľahké, hrejivé vatovanie. Bočné vrecká na zips. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Prešívaná bunda          

S recyklovaným materiálom. Ľahké, hrejivé vatovanie. Bočné vrecká na zips. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 62,95 €.

Prešívaný kabát   

S recyklovaným materiálom. Ľahké, hrejivé vatovanie. Rozopínateľné rázporky na cvoky pri spodnom leme. Bočné vrecká na prednej strane. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

ČISTÝ KOMFORT NOSENIA

Tohtoročná jar sa nesie v znamení módnej ľahkosti a to hneď v 3 variantoch: ako prešívaná vesta, prešívaná bunda alebo kabát. Čo sa k vášmu outfitu najlepšie hodí, hravo zistíte v nasledujúcom prehľade:

·      PREŠÍVANÁ VESTA – perfektná na vrstvenie v teplejších dňoch. Prieramky s elastickou vsadkou pre perfektný strih.

·      PREŠÍVANÁ BUNDA – viedenské švy zdôrazňujú ženskú postavu. Elastické konce rukávov.

·      PREŠÍVANÝ KABÁT –  dlhý strih lichotiaci postave – na obzvlášť chladné dni. Dvojcestný zips s doplnkovým príveskom na prednej strane.

Pruhovaná mikina

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Elastické rebrované lemy na výstrihu a koncoch rukávov. Spodný lem s bočnými rázporkami. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Teplákové nohavice s pukmi

S prírodným vláknom. Elastický pás. Dve bočné šikmé vrecká vpredu a dve ozdobné zadné vrecká. Skrátená dĺžka nohavíc. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Zavinovací kardigán

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Odnímateľný pásik na zaväzovanie. Hlboký výstrih do V. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Pruhované šaty s polo golierom

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Výstrih s gombíkovou légou. Dĺžka pod kolená. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Blúzkové tričko

S prírodným vláknom. Konce rukávov s manžetou a gombíkom. Ramenné sedlo s protizáhybom. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Džínsy straightfit

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Rovné nohavice. Stredne vysoký pás. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Pletená vesta

Výstrih do V s elastickým rebrovaným lemom. Mierne predĺžený zadný diel. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Prešívaná kabelka cez rameno

Klopňa uzatvárateľná na magnet. Delené hlavné vrecko – jedna strana na zips. Nastaviteľný ramenný popruh. Odporúčaná cena: 14,99 €.

DOBRÁ SPRÁVA PRE PRIAZNIVCOV PREŠÍVANEJ MÓDY

V tomto roku sú okrem prešívaných búnd, kabátov a viest výrazným trendom prešívané doplnky. Každému outfitu navyše vdýchnu aj dotyk škandinávskeho štýlu.

Pletený sveter

Elastické rebrované náplety pri krku, na koncoch rukávov a na spodnom leme. Raglánové rukávy. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria