Z mesta na dedinu: Štýlová móda do prírody

Preč z mesta a hor‘ sa na vidiek! S našou športovou a outdoorovou kolekciou to funguje každý deň – bez ohľadu na to, aké je počasie. Pretože s nepremokavými bundami do dažďa, hrejivým oblečením a praktickými doplnkami ste jednoducho vybavení pre každú poveternostnú situáciu a zároveň štýloví, keď ste vonku.

Kolekciu „Z mesta na dedinu: Štýlová móda do prírody“ nájdete v predajniach Tchibo od 16. januára 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 17. januára 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 10.1.2023.

Fleecová bunda

Optimálna tepelná izolácia vďaka mäkkému plyšovému materiálu. Spadnuté ramená. Odporúčaná cena od: 29,99 €.

Obojstranný klobúk

Dva varianty nosenia – zvonku diamantové švy a zvnútra hebký plyš. Odpudzuje vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

3 v 1 kabát do dažďa s vestou

Kabát s 2 bočnými vreckami na zips. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

VRSTVENIE V NAJLEPŠEJ FORME

Či vrstvený vzhľad s integrovanou vestou alebo každý diel samostatne – s naším vodoodpudivým kabátom 3 v 1 napasujete svoje outdoorové oblečenie  na aktuálne počasie úplne jednoducho iba pomocou zipsu. A to dokonca módne a zodpovedne. Pretože namiesto peria sme použili polyesterovú výplň, ktorá vás udrží v teple a s dobrým pocitom.

Vonkajšie termolegíny   

S úpravou DryActive Plus. Optimálne udržuje teplo vďaka mäkke česanej vnútornej strane. Dve šikmé a bočné vrecká na zips. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Fleecové rukavice         

S recyklovaným materiálom. Mäkké, ľahké a hrejivé. Sťahovacia guma na zápästie. Dve farby. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Pletená čiapka   

Vnútorná podšívka z hrejivého fleecu. Rebrovaná pletenina. V dvoch farbách. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Fleecová bunda

Udržuje teplo, je priedušná a dobre odvádza vlhkosť. Dve bočné šikmé vrecká na zips. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Termonohavice

Elastické, odolné a rýchloschnúce. Odpudzujú vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnáciu evoPel. Dve bočné vrecká, 2 vrecká na suchý zips na stehnách. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

EVOPEL

Naša ekologicky šetrná impregnácia evoPel je založená na obnoviteľných zdrojoch a neobsahuje žiadne fluóruhlíky. Táto impregnácia chráni materiál pred dažďom a nečistotami, ako je napríklad blato.

Outdoorový batoh

S recyklovaným materiálom. Odpudzuje vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii ecorepel®. Objem je možné zväčšiť z cca 15 l na 19 l. Hlavný priestor so zapínaním na zips a na šnúrku. Polstrované ramenné popruhy nastaviteľné do dĺžky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Termopodkolienky

S vlnou zo zodpovedného chovu Obzvlášť komfortné a hrejivé. Mäkké, elastické, pohodlné lemy. S vlnou merino s certifikáciou RWS. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Termoponožky

Regulujú telesnú teplotu a optimálne odvádzajú vlhkosť. Mäkké, elastické, pohodlné lemy. S vlnou merino s certifikáciou RWS.  Odporúčaná cena: 9,99 €.

Funkčné termotričko

S recyklovaným materiálom S úpravou DryActive Plus. Stojačik so zipsom a ochranou brady. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Multifunkčná šatka

S recyklovaným materiálom. Sedem možností nosenia: pirátska šatka, čiapka, šál, čelenka, kukla, šatka na krk alebo stuha do vlasov. Fleecová vnútorná strana s vaflovou štruktúrou. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Športové nohavice

S recyklovaným materiálom S úpravou DryActive Plus. Voľný strih, užšie nohavice. Dve bočné šikmé vrecká. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria