V súlade s prírodou: Móda jesenných farieb

S príchodom chladnejších dní stúpa potreba teplých prírodných odtieňov a ešte teplejšieho, nadčasového oblečenia. Kolekcia oblečenia Tchibo vám umožní vnímať spojenie s prírodou vďaka udržateľným materiálom a vychutnať si farby jesene.

Kolekciu „V súlade s prírodou: Móda jesenných farieb“ nájdete v predajniach Tchibo od 26. septembra  2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 27. septembra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 20.9.2022.

Kvety aj na jeseň

Kvetované blúzkové tričko s prírodným vláknom. Mäkko splývavá zmes viskózy a elastanu. Elastické zakončenie na koncoch rukávov a stojačika. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Trendy menčester

Menčestrová sukňa s bavlnou z udržateľnej produkcie. Pás s pútkami na opasok a zapínaním na zips vzadu. Strih do A a deliace švy zdôrazňujúce siluetu. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Velúrová koža

Členkové topánky z velúrovej kože spracovanej bez chrómu. Mäkko polstrovaná stielka. So skrytými elastickými postrannými vsadkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

MÓDNY MANČESTER

Menčester je tento rok – rovnako ako kedykoľvek predtým – nenahraditeľným materiálom pre jesennú sezónu. Skombinovaním menčestra s ležérnymi koženými topánkami a kvetovanou blúzkou dodáte svojmu outfitu skutočný retro akcent.

Vlna

Pletený kabátik s recyklovaným materiálom. S vlnou s certifikáciou RWS. Ľahko spadnuté ramená. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Pohodlná bavlna

Džegíny s biobavlnou. Elastický, pohodlný pás – nezarezáva sa. Dĺžka po členky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Módna parka

Outdoorová parka 2 v 1 s odnímateľnou prešívanou vložkou. Materiál odolný vodnému stĺpcu do 3 000 mm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

Hrejivá bunda

Prešívaná bunda s kapucňou s recyklovaným materiálom. Ľahké, hrejivé vatovanie. Odopínacia kapucňa. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Čižmy vás nesklamú

Nízke čižmy s recyklovaným materiálom. Elastické vsadky pre pohodlné obúvanie a vyzúvanie. Podrážka s profilom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 34,99 €.

Eko kabelka

Kabelka s recyklovaným materiálom. Nastaviteľný ramenný popruh. Hlavná priehradka so zapínaním na zips. Vnútri dodatočné vrecko na zips. Odporúčaná cena: 22,99 €.

S RECYKLOVANÝM MATERIÁLOM

Do všetkých výrobkov s recyklovaným materiálom spracúva Tchibo PET fľaše na polyesterové vlákna. Tak opakovane využívame cenné materiály, spotrebovávame menej surovín a vyrábame nové, vysoko kvalitné produkty.

Udržateľné merino

Sveter z vlny merino s udržateľnou vlnou. Mäkký materiál z čistej vlny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

ZODPOVEDNÝ CHOV

Štandard RWS (Responsible Wool Štandard) osvedčuje, že vlna pochádza z oviec zo zodpovedného chovu. Tieto ovce sú chované v súlade s princípmi udržateľného poľnohospodárskeho hospodárstva. Logo RWS nesú iba produkty so 100 % podielom vlny s certifikáciou RWS.

Jemný úplet

Kardigán s recyklovaným materiálom. Jemný úplet. S gombíkmi v rohovinovom vzhľade. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 39,99 €.

Jersey

Tričká s dlhým rukávom, 2 ks. S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z úpletového materiálu single jersey. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Koža

Podrážka s miernym profilom. Vrchný materiál a stielka z kože.  Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 89,95 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria