Vianočná pohoda: Pyžamá a domáca móda

Oslávte sviatky láskyplne spolu so svojimi najbližšími. Aby ste si mohli sviatočné dni užiť v úplnom pohodlí, má Tchibo pre vás pyžamá a domáce oblečenie pre celú rodinu v tradičnej vianočnej edícii. Stačí do nich jednoducho vkĺznuť, vziať si dózu s cukrovinkami a uvelebiť sa do kresla.

Kolekciu „Vianočná pohoda: Pyžamá a domáca móda“ nájdete v predajniach Tchibo od 13. novembra 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 14. novembra 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 7.11.2023.  

Flanelová nočná košeľa

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Zaoblený spodný lem. Odporúčaná cena: 27,99 €. 

Pánske pyžamo s flanelovými nohavicami

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Nohavice s elastickým pásom a 2 bočnými šikmými vreckami. Odporúčaná cena: 29,99 €.  

Detské dievčenské džersejové pyžamo

S bavlnou z udržateľnej produkcie. V tme svieti. Vršok s potlačou s fluorescenčnými prvkami. Nohavice s elastickým pásom. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Detské protišmykové ponožky

S biobavlnou. Pohodlné lemy. Vnútorná strana z mäkkého froté. Bavlnená zmes. V balení 2 páry. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Pánske tkané boxerky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Elastický pás na gumu s mäkko zdrsnenou vnútornou stranou. V balení 4 ks. Odporúčaná cena: 29,99 €. 

Dámske nohavičky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z príjemne mäkkej zmesi bavlny a elastanu. V balení 4 ks. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Mäkučká obojstranná deka

1 strana velúrová, 1 strana vo vzhľade barančej kožušiny. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Prémiové bavlnené obliečky

S biobavlnou. Materiál renforcé. Rýchle navliekanie na zips. Odporúčaná cena od: 34,99 €.

Džersejové napínacie prestieradlo

S biobavlnou. Jednoduché navliekanie vďaka sťahovacej gume po celom obvode. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

S BIOBAVLNOU

Eko? Samozrejme! Pri pestovaní biobavlny sú používané výhradne prírodné hnojivá a prostriedky na ochranu rastlín proti škodcom. To vedie k úsporám vody, zachovaniu úrodnosti pôdy a ochrane zdravia a životného prostredia.

Detské plyšové pyžamoS bavlnou z udržateľnej produkcie. S elastickými lemami na koncoch rukávov a nohavíc. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Dámska domáca súprava z pleteniny

Ležérny, pohodlný strih. Nohavice s elastickým pásom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Pánska plyšová domáca súprava

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Kabátik so zipsom, stojačikom a 2 bočnými vreckami. Nohavice s 2 bočnými šikmými vreckami a elastickým pásom so šnúrkou na zaväzovanie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.  

Detský župan

S nakladanými vreckami a opaskom na zaväzovanie s pútkami. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Dámsky župan

S bavlnou z udržateľnej produkcie. S podšívkou z extra hebkého plyšu. S kapucňou a opaskom. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Pánsky župan

S recyklovaným materiálom. S pásikom na zaväzovanie a 2 nakladanými vreckami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria