Okúzľujúce Vianoce: Dámske sviatočné outfity

Vianoce sú za dverami a každý premýšľa o tom, komu by sa páčil aký darček. Tchibo má pre vás pár návrhov, o čo si napísať Ježiškovi: najobľúbenejšie modely sezóny s jemnými potlačami, výrazné kúsky v modernej ružovej farbe a najkrajšie doplnky. Všetky je možné úžasne navzájom kombinovať – pre dokonalý sviatočný vzhľad. Aby ste v temnom ročnom období mohli mimoriadne žiariť.Kolekciu „Okúzľujúce Vianoce: Dámske sviatočné outfity“ nájdete v predajniach Tchibo od 20. novembra 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 21. novembra 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 14.11.2023.

Pletený sveter so stojačikom

Raglánové rukávy. Elastické rebrované náplety na stojačiku, koncoch rukávov a spodnom leme. 3 farby. Odporúčaná cena: 29,99 €. 

Sieťovaná sukňa

S recyklovaným materiálom. Dĺžka midi. Elastický pás so zipsom vzadu. Nepriehľadná podšívka. Odporúčaná cena: 22,99 €.  

Pletená čiapka s vlnou

S recyklovaným materiálom. Rebrovaná štruktúra. S antistatickou úpravou. 2 farby. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Tkaný šál

S recyklovaným materiálom. Mäkko zdrsnený povrch. S antistatickou úpravou. 2 farby. Odporúčaná cena: 11,99 €.

Pletené rukavice s vlnou

Dlhé, elastické rebrované náplety. Jednotná veľkosť. 2 farby. Odporúčaná cena: 9,99 €.

ŠTÝLOVÉ DOPLNKY Aj keď vás outfity z Tchibo určite nadchnú samy o sebe, so správnymi doplnkami môžete rovnaký model zakaždým nanovo ozvláštniť. Pridajte farebné akcenty alebo zdôraznite určité partie, voľba je úplne na vás.  

Teplákové šaty s ¾ rukávom

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Široký stojačik. Malý bočný rozparok na koncoch rukávov a dolnom leme. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Pletený kabátik s vlnou

Nakladané vrecká na prednej strane. Ľahko spadnuté ramená. Objemné rukávy. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Tkané nohavice

Elastická zadná strana pása. Široké, rovné nohavice. Predná strana s permanentnými zámikmi. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Trblietavé kreolky

Rhodiované striebro 925/1000. Zirkóny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €. 

Trblietavý prsteň

Rhodiované striebro 925/1000. Zirkóny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €. ZVÝRAZNITE SVOJ VZHĽADNajlepšie darčeky sú, ako je  známe, tie, ktoré by sme si radi nechali – tak, ako šperky z Tchibo. Obdarujte teda sami seba a doplňte svoj vianočný vzhľad. Novú kolekciu šperkov Tchibo teraz nájdete v katalógu šperkov a priamo v obchode, kde vám aj ochotne poradia.

Prešívaný kabát s kapucňou

Dvojcestný predný zips. Dodatočná ochranná klopa proti vetru na cvoky. Bočné šikmé vrecká s cvokom. Viedenské švy. Odporúčaná cena: 59,95 €.  

Pletená čiapka s brmbolcom

S recyklovaným materiálom. Odnímateľný brmbolec z umelej kožušiny – možno pripnúť gombíkom. S antistatickou úpravou. Odporúčaná cena: 9,99 €.

S RECYKLOVANÝM MATERIÁLOM

Využívaním existujúcich surovín, ako sú plastové odpady, Tchibo zmysluplne recykluje cenné materiály a vyrába nové produkty v rovnakej kvalite.

Termolegíny

Zdrsnená vnútorná strana. Pohodlný náplet. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Domáce papuče

Mäkko polstrovaná stielka. Protišmyková podrážka. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria