Konečne mäkké darčeky, ktoré potešia! Neveríte? Tieto by isto potešili aj vás

Aj mäkké darčeky vedia potešiť, keď sú v nich zabalené prekvapenia z Ovečkárne. Foto: Pixabay

Že mäkké darčeky nikoho nepotešia? Povedzte to tým, pre ktorých sú chladné dni utrpením!

Mäkké darčeky pod stromčekom deti veľmi nepotešia, zato tí z nás, ktorí trpia zimou už od prvých jesenných dní až takmer do leta, dobre vedia, aké cennosti práve mäkké darčeky skrývajú. Obzvlášť, keď je v nich zabalené niečo praktické, hrejivé a pohodlné. Na e-shope oveckaren.sk sme takýchto vecičiek našli tak veľa, že nimi potešíte každého od najmenšieho člena rodiny až po prababičku cez kamarátov až po svoju milovanú polovičku.

Rukavice, čiapka a papučky zladené v jednej farbe sú ideálne napríklad pre chalupárov.

Čapica s brmbolcom alebo bez?

Cez hlavu nám uniká až vyše 70 % tepla, preto darovať peknú čiapku z ovčej vlny je vždy zásah do čierneho. Dôležité je zvážiť konkrétny vkus a potreby osoby, ktorú chcete obdarovať. Čiapky s brmbolcom sú výbornou voľbou, ak hľadáte niečo, čo vytvorí výrazný vzhľad. Sú vynikajúce pre tých, ktorí chcú zdôrazniť svoju osobnosť a módny vkus. Naopak, čiapky bez brmbolca sú praktickejšou voľbou pre tých, ktorí hľadajú čistú funkčnosť a maximálnu izoláciu pred chladom. Sú vhodnejšie pre vonkajšie aktivity ako je lyžovanie alebo turistika, kde je teplotný komfort na prvom mieste. Či už zvolíte čiapku s brmbolcom alebo bez neho, budú mať vaši blízki hlavu pekne v teple.

Šľapky alebo papuče? Hlavne nohy v teple!

Papuče ako vianočný darček bývajú často neprávom odsudzované. Pritom je to krásny darček, ktorý zahreje, všetci si ho zamilujú a radi nosia. S teplými vlnenými papučami nebude mať zima a ani studená podlaha šancu. Vlnené papuče sú skvelým darčekom pre tých, ktorí ocenia pohodlie a teplo od nôh. Sú ideálne pre chvíle odpočinku a relaxácie, či už pri krbe s obľúbenou knihou alebo pri sledovaní televízie. V podobe šľapiek sa dajú ľahko obuť a vyzuť. Uzavreté papuče sú zas viac stabilné. Pri výbere zvážte, ktorý typ by bol pre vašich blízkych najvhodnejší.

Pončo alebo sveter?

Pre tých, ktorí milujú pohodlie a štýl, je pončo alebo sveter ideálnou voľbou na vianočný darček, obzvlášť pokiaľ taký kúsok bude z kvalitnej ovčej vlny. Kvalitný sveter by nemal chýbať  nikomu, to je „must have“ každej zimy. Pončo je ideálnym darčekom pre tých, ktorí majú radi vonkajšie aktivity a prírodu, pretože poskytuje voľnosť pohybu a zároveň udržuje telo v teple. Tiež ho ocenia tí, ktorí majú radi zaujímavé módne kúsky.

Palčiaky alebo prstové rukavice? Najlepšie oboje

Pokiaľ chcete ako darček kúpiť rukavice, tak máte na výber medzi palčiakmi alebo prstovými rukavicami. Palčiaky lepšie držia teplo, preto bývajú obľúbené predovšetkým u žien. V prstových rukaviciach sa zase lepšie manipuluje s predmetmi. Ovečkáreň ponúka napríklad zaujímavé dlhé prstové rukavice, ktoré pôsobia veľmi elegantne. Pokiaľ chcete zaujať niečím netradičným, darujte rukávnik.

Ponožky na nôžky

Darovať ponožky je tradícia. Kto z nás aspoň raz nedostal pod stromček ponožky? Síce všetci vlastníme mnoho ponožiek, ale nikdy nemôžeme mať príliš veľa párov, aby sme nemohli dostať ďalšie. Zvlášť keď sú z kvalitnej merino vlny.

Šále a nákrčníky

Slušivý šál je skvelým darčekom pre každého zimomrivca, ktorý chce zostať v teple a zároveň vyzerať skvele. Ovečkáreň ponúka široký výber klasických šálov alebo nákrčníkov pre ženy, mužov aj deti.

Teraz už určite chápete, že aj mäkké darčeky vedia potešiť. A veríme, že ste aj vy po nejakom krásnom a kvalitnom zatúžili. Takže či už hľadáte darček pre rodinu, priateľov alebo sami pre seba, Ovečkáreň má všetko, čo potrebujete, aby boli vaše Vianoce teplé, pohodlné a plné lásky.

Vyberte si hrejivý mäkký darček z Ovečkárne!


Fotogaléria