Všetko pre letné upratovanie: Farebný, svieži a čistý domov

Najkrajšie na lete je predsa úžasná záplava denného svetla, ktorá nám všetkým dodáva dobrú náladu. Aby sa pred ňou nikto a nič nemuselo schovávať, má Tchibo pre vás túto pestrofarebnú kolekciu užitočných pomôcok pre domácnosť. Vďaka nim sa všetko čistí, perie a žehlí takmer samo a vy tak máte ešte viac dôvodov vyžarovať pohodu.

Kolekciu „Všetko pre letné upratovanie: Farebný, svieži a čistý domov“ nájdete v predajniach Tchibo od 17. júna 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 18. júna 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 11.6.2024.

Odkvapkávač na riad so silikónovou podložkou

Rebrovaná štruktúra uľahčuje odtekanie vody. Priestorovo úsporné uloženie. Konštrukcia: ušľachtilá oceľ s povrchovou úpravou práškovou farbou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Stojan na potreby na umývanie riadu

Perforované dno na odtok vody. Odnímateľná záchytná nádobka na vodu s výlevkou. Konštrukcia: oceľ s povrchovou úpravou práškovou farbou. Odporúčaná cena: 9,99 €.  

Utierky na riad

Savé a rýchloschnúce. V balení 3 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Držiak do drezu na hubky           

Ideálny na drôtenky, hubky, handričky a kefy na riad. Vnútro: ušľachtilá oceľ. Povlak: silikón. Odporúčaná cena: 7,99 €.  

Kefa na umývanie pohárov a fliaš 3 v 1

S recyklovaným materiálom. Hlavica kefy s pružným koncom. Škrabka na rukoväti. Malá kefka na úzke otvory v rukoväti. Odporúčaná cena od: 9,99 €.

Skladacie upratovacie vedierko

So závesným očkom. Objem cca 5 l. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Kefa na čistenie škár

S recyklovaným materiálom. Extra dlhá rukoväť. So škrabkou šetrnou k povrchom na konci rukoväte. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Multifunkčná kefa 3 v 1

S recyklovaným materiálom. Úzka škrabka. Zahnutá kefa na odstránenie odolných nečistôt. Ohybné štetiny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Ultrazvuková čistička

Vhodná na šperky, mince, okuliare, zubné náhrady, zubné strojčeky atď. 5 intervalov s časovačom a zobrazením odpočtu. So sitkovou vložkou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Parný čistič       

Čistenie bez chemikálií. Krátka doba nahriatia len cca 3 minúty. Špeciálny nadstavec na čistenie tkanín, čalúneného nábytku a kobercov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Skladací kôš na bielizeň a riad

Je možné bleskurýchlo zložiť a priestorovo úsporne uložiť. Objem cca 16 l. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Klipsy na ponožky

S recyklovaným materiálom. Umožňujú pranie a sušenie ponožiek v pároch. Vrátane úložného vrecka. V balení 20 ks. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria

« 1 of 71 »