Vyrážame na výlet: Výbava na bicykel a piknik

Oddnes sa už na každý výlet vydáte s dokonalou výbavou. Pretože nová kolekcia Tchibo toho ponúka veľa – od príslušenstva na bicykel až po potreby na piknik. A vy si tak môžete pri svojej ďalšej prechádzke na bicykli vziať všetko pekne zbalené so sebou a potom to zase priviezť domov. Teda aspoň ak ešte niečo zostane.

Kolekciu „Vyrážame na výlet: Výbava na bicykel a piknik“ nájdete v predajniach Tchibo od 1. mája 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 2. mája 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 25.4.2023.

Bunda s kapucňou

S úpravou DryActive Plus. Štruktúrovaný materiál. 2 bočné šikmé vrecká. 2 farby. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Poťah na sedlo s pamäťovou penou

S reflexným pútkom. Vhodný na bežné sedlá so šírkou až cca 23 cm. Vodoodpudivý materiál. 2 farby. Odporúčaná cena od: 11,99 €.

Taška prvej pomoci na bicykel

Vrátane obkladov na rany, obväzov, trojcípej šatky, nožníc na obväzy, jednorazových rukavíc, náplasti v roličke a 14-dielnej sady náplastí. S 2 pútkami na suchý zips na upevnenie. Rolovateľná. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Pancierový lankový zámok s LED

So 4-miestnym číselným kódom. Zámok je možné ľahko odomknúť aj za tmy. Vrátane batérie. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Prešívaná vesta „pack me“

Odpudzuje vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. Možno zložiť do malých rozmerov a uschovať do bočného vrecka. Odporúčaná cena od: 39,99 €.

FUNKČNÁ A PRAKTICKÁ, „PACK ME“

Funkčná vesta z Tchibo takto nie je pomenovaná bezdôvodne. Okrem svojej vodoodpudivej funkcie sa totiž dá aj poskladať do mimoriadne malej veľkosti a tak prakticky uložiť.

Šalátová misa s vekom

Na udržiavanie čerstvosti a na prenášanie. Odolnosť proti rozbitiu a dlhá životnosť. Možno umývať v umývačke riadu. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Malá chladiaca taška

Optimálne chladenie vďaka izolačnej fólii na uchovanie chladu. So zipsom. Nastaviteľná dĺžka. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Chladiaci kôš

Vnútorná izolácia udržuje potraviny dlhšie čerstvé. Veko s dvojcestným zipsom. Možno ho zložiť – šetrí miesto. Odporúčaná cena: 22,99 €.

JEDNODUCHO, PRAKTICKY, DOBRE

Výbava na piknik z Tchibo uchová vaše obľúbené pochutiny dlhšie čerstvé a studené. A keďže je aj udržateľnosť dobrá vec, možno všetky výrobky úplne ľahko používať aj opakovane.

Pikniková deka XL

Mäkký fleecový povrch. Spodná strana odpudzuje vodu a nečistoty. S paspulkou po celom obvode. Vrátane popruhu na prenášanie. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Cestovná termoska na čaj

S integrovaným sitkom na čaj. Dvojplášťová – udržuje nápoje dlhšie teplé alebo studené.  Spoľahlivo tesní. Ľahko sa čistí. Odporúčaná cena od: 17,99 €.

Piknikové taniere

Vrátane praktického silikónového pásika na prenášanie. Odolnosť proti rozbitiu a dlhá životnosť. Možno umývať v umývačke. V balení 4 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Náš tip na piknik: ŠALÁT Z VODNÉHO MELÓNA

1 zväzok rukoly

1 malý vodný melón

1 menší blok ovčieho syra

1 jarná cibuľka

hrsť vlašských orechov

Dresing:

pol citróna

8 lyžíc olivového oleja

2 lyžice tekutého medu

soľ a korenie

Rukolu umyjeme. Jarnú cibuľku nakrájame na krúžky. Vodný melón nakrájame na kocky alebo pomocou vykrajovača na melón vykrájame guličky. Ovčí syr nakrájame na kúsky a všetko zmiešame. Na dresing vytlačíme citrón, šťavu zmiešame s olivovým olejom a medom a pridáme trochu soli a korenia. Šalát prelejeme dresingom a necháme ho chvíľu odstáť. Na záver šalát ozdobíme vlašskými orechmi.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria