Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné!

Najrozšírenejšia sieť elektropredajní PLANEO Elektro stále využíva svojich 52 kamenných predajní ako výdajne objednaného tovaru. Tovar, rezervovaný cez planeo.sk, si tak môžete vyzdvihnúť osobne alebo vám ho zadarmo dovezú ešte v ten istý deň v rámci mesta, kde pôsobí daná predajňa PLANEO Elektro.

Našim zákazníkom za každých okolností vychádzame maximálne v ústrety. Vďaka vlastnému rozvozu vieme doručiť tovar ešte v deň rezervácie alebo zákazník si môže tovar vyzdvihnúť na najbližšej predajni v čase, ktorý mu najviac vyhovuje,“  hovorí marketingový riaditeľ PLANEO Elektro Vitalij Fomenko a upozorňuje, že všetky výdajne sú otvorené večer až do 20. hodiny.

Bude pre vás výhodnejšie vyzdvihnutie na predajni?

Objednať tovar a vyzdvihnúť si ho na predajni v ten istý deň je možné, ak je tovar v danej predajni dostupný a rezervujete si ho do 17-tej hodiny. Pokiaľ tovar nie je na vami vybranej predajni, pri rezervácii do 15:00 hod vám ho tam PLANEO Elektro pripraví na vyzdvihnutie do 24 hodín.

Máte záujem o doručenie zadarmo v ten istý deň, ako spravíte objednávku?

Ak je objednaný tovar dostupný v predajni v blízkosti vami zvolenej adresy na doručenie a rezerváciu spravíte do 16:00 hod., tovar vám kuriér z PLANEO Elektro privezie v ten istý deň. V prípade, že sa tovar nenachádza v blízkej predajni a objednávku ste spravili do 15:00 hod, doručíme vám ho do 24 hodín.

A čo ponúka PLANEO Elektro lacnejšie tentoraz?

Najmä do menších priestorov je určená kombinovaná slim chladnička PHILCO PCS 2682E s objemom chladničky 184 l a mrazničky 84 l a antibakteriálnym madlom aj tesnením je zlacnená z 319 na 289 eur. A k tomu aj bezplatný servis po dobu 36 mesiacov.

Neoceniteľným pomocníkom v každej domácnosti je robotický mop irobot Braava 390T systémom navigácie iAdapt® 2.0 s navigačnou kockou. V režime suchého zametania a mokrého mopovania pracuje úplne nehlučne. Ušetrite 80 eur a kúpte si ho teraz v PLANEO Elektro len za 219 eur.

Zlacnenie sa dotklo aj televízorov. Realistický obraz si dokonale vychutnáte na 65´´ obrazovke televízora LG UHD TV so 4K rozlíšením, webOS SMART TV + HbbTV, prepojením na mobil a ďalšími funkciami pre perfektný vizuálny zážitok. A aj cena stojí za to – iba 499 eur.

Využite aj extra výhodné ceny vystaveného tovaru! Nebol nikdy používaný a platí naň plná záruka

Pri kúpe spredu plnenej práčky WHIRLPOOL FFB8448BVCSs parným osviežovačom ušetríte hneď dvakrát: prvý raz pri kúpe, pretože je lacnejšia o 30 eur a namiesto 399 za ňu zaplatíte 369 eur. Druhýkrát, uplatníte CashBack v hodnote 40 eur, platný na vybrané práčky Whirlpool od 1.3. do 30.4.2021


Automatický kávovar SENCOR SES 7015CH

Kávičkári uvítajú možnosť prísť za slušné peniaze k solídnemu kávovaru. Tým jeautomatický kávovar SENCOR SES 7015CH, ktorý vám pod tlakom 19 barov pripraví kvalitnú kávu do jednej minúty. Automatická samočistiaca funkcia ešte zvyšuje komfort jeho intuitívneho používania. V PLANEO Elektro teraz za 239 eur namiesto pôvodných 319 €.

Pri prezeraní elektrospotrebičov vám určite neujdú zmeny v energetických triedach. K nim prišlo v rámci jednotného systému označovania, na kvalite produktov sa nič nezmenilo. Prečítajte si viac o zmene energetických štítkov.