Pohoda na pláži: Doplnky k vode pre celú rodinu

Za horúceho letného dňa potrebuje človek na pláži len jediné: rodinu. Aj keď… Trocha komfortu nemôže byť na škodu! A preto pre vás a vašu rodinu Tchibo pripravilo vzdušné plážové outfity a vhodné doplnky. Pre perfektný pocit a dokonalý plážový štýl.

Kolekciu „Pohoda na pláži: Doplnky k vode pre celú rodinu“ nájdete v predajniach Tchibo od 13. júna 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 14. júna 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 7.06.2022.

Dámske ľanové šaty

Ľahké ľanové šaty majú vzdušný rozšírený strih do A. Odporúčaná cena: 39,99 €.

PROSTE PERFEKTNÉ

Či už sa vydáte k Baltskému moru alebo na Ibizu: v oblečení z tejto kolekcie Tchibo budete vyzerať skvele na každej pláži. Ale to nie je všetko! Pretože s vhodnými doplnkami vo farbách tejto kolekcie nebude deň na pláži len krásny – bude dokonalý.

So zaujímavým detailom

Dievčenské plavky z rýchloschnúceho materiálu s recyklovaným polyamidom a elastanom (LYCRA® XTRA LIFE™). Odporúčaná cena: 14,99 €.

Príjemná aj v horúcom dni

Pánska ľahká košeľa zo zmesi biobavlny s certifikáciou GOTS a ľanu. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Športovo – elegantné

Pánske ľanové šortky zo zmesi biobavlny a ľanu. Odporúčaná cena: 27,99 €.

ZMES BAVLNY A ĽANU

Horúce dni na pláži? Nič lepšieho si nemožno predstaviť. A so zmesou pozostávajúcou zo 70 % bavlny a 30% ľanu budete vždy cítiť príjemnú mäkkosť a vnímať letnú sviežosť.

S výrazným volánom

Dievčenský overal s biobavlnou s certifikáciou GOTS je ako stvorený na príjemné letné dni v meste, aj pri vode. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Pitný režim pri vode

Sada uzatvárateľných detských pohárov so slamkou. Viečko chráni nápoj pred zvedavým hmyzom. V balení 6 ks. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Chráni citlivú pokožku

Dievčenská súprava s recyklovaným materiálom a s elastanom (Creora®). Vrchný aj spodný diel s ochranou proti UV žiareniu. Testované podľa UV štandardu 801, ochranný faktor 80. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Aj pre chlapcov

Chlapčenská súprava s ochranou proti UV žiareniu. Boxerky a tričko s recyklovaným materiálom a s elastanom (Creora®). Testované podľa UV štandardu 801, ochranný faktor 80. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

SÚPRAVY PROTI UV ŽIARENIU

Súpravy z Tchibo sú skvelou ochranou pred slnkom na pláži. Ich vlákna totiž chránia pred UV žiarením. Napriek tomu je vždy potrebné používať vhodné ochranné prostriedky na ruky, nohy a tvár. A nezaobídete sa ani bez klobúka, ktorý tiež nájdete v našej plážovej kolekcii.

Vzdušná a pohodlná

Chlapčenská košeľa s krátkym rukávom zo zmesi biobavlny s certifikáciou GOTS a ľanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Šortky pre chlapcov

Tkané šortky z bavlny Cotton made in Africa sú voľné a veľmi pohodlné. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Ochráni pred slnkom aj vetrom

Rybársky klobúk z biobavlny – 100 % bavlna z ekologickej výroby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Vyrobený z papiera

Háčkovaný klobúk v modernom ležérnom štýle boho s voľným širokým okrajom je vyrobený zo 100 % papiera. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Taštička na krémy

Taštička na opaľovacie krémy z priehľadného vodoodpudivého recyklovaného materiálu. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria