Raňajky do postele: Posteľná bielizeň v jemných farbách

Tiež vás láka predstava raňajok do postele ako v hoteli? Môžete to zažiť aj doma! Pretože teraz v Tchibo nájdete všetko – od pyžám až po multifunkčný stolík do postele. Môžete si tak vychutnať dokonale príjemný začiatok dňa v posteli.

Kolekciu „Raňajky do postele: Posteľná bielizeň v jemných farbách“ nájdete v predajniach Tchibo od 4. apríla 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 5. apríla 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 29.03.2022.

Pyžamo s prírodným vláknom

Pyžamo z viskózy LENZING™ ECOVERO™ a elastanu LYCRA® má rovno strihané nohavice s elastickým pásom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Podprsenka s prírodným vláknom

Podprsenka s prírodným vláknom zo zmesi modalu TENCEL™ a elastanu. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Nohavičky s prírodným vláknom

Nohavičky zo zmesi modalu TENCEL™ a elastanu sú ako druhá koža. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Zo zodpovedného hospodárstva

Modalové alebo lyocellové vlákna TENCEL™ sa získavajú z obnoviteľnej suroviny – z dreva. Aby sme zaistili, že na výrobu našich celulózových vlákien bude použité drevo zo zodpovedného lesného hospodárstva, používame modalové a lyocellové vlákna TENCEL™ od LENZING.

Nerušiť, prosím!

Obojstranné obliečky renforcé z biobavlny s certifikáciou GOTS sú obzvlášť mäkké, ľahké a hladké. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Na servírovanie alebo na prácu

Stolík do postele z kaučukovníka s certifikáciou FSC®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Raňajky do postele

Raňajkové taniere z kameniny s integrovaným kalíškom na vajcia. V balení 2 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Keď radi čítate

Lampička na čítanie s LED svetlom teplej bielej farby sa dá pripevniť svorkou  o knihu alebo postaviť, možno ju aj úsporne zrolovať. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Proti žiareniu

Držiak na mobil s ochranou proti žiareniu z mobilného telefónu, ktoré je odtienené pomocou schránky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Obojstranný vzor

Obojstranné perkálové obliečky z biobavlny s certifikáciou GOTS sú mäkké, ľahké a hladké. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Jednoduché skrátenie

Zatemňovacie závesy s recyklovaným materiálom sa dajú zavesiť okamžite, pretože sa dajú skrátiť aj bez šitia. V balení 2 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Ochráni nábytok

Ľanová prikrývka je mnohostranne využiteľná – napr. ako prehoz na pohovku alebo kreslo. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 54,95 €.

ĽANOVÝ MATERIÁL

Ľanový materiál má chladivý efekt a vďaka prírodnej štruktúre ponúka nezameniteľný, ľahko stláčaný vzhľad. Toto prírodné vlákno je jednoducho perfektné, keď práve nemáte náladu na žehlenie.

Uvoľnená udržateľnosť

Prešívaná ľahká letná bavlnená prikrývka irisette® greenline s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Udržiava optimálnu cirkuláciu vzduchu a tvarovú stabilitu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 69,95 €.

S vyberateľnou výplňou

Objem vankúšov irisette® greenline je možné podľa potreby prispôsobiť vďaka vyberateľnej výplni. Poťah vankúšov je zo 100 % biobavlny a výplň tvorí recyklovaný polyester. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

VEDELI STE?

Obliečky irisette® sú bio, vegánske a vyrovnávajú teplotu. Vďaka tomu budete zaspávať rýchlo a s naozaj dobrým pocitom.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria